איפור לברית בתל אביב

הלידה עברה בשלום ואת אחרי זה? בשעה טובה. התינוק מתוק ואת מאושרת יותר מאי פעם, כעת זה הזמן לתכנן היטב את חגיגת ברית המילה – אירוע מרגש ומלחיץ בו זמנית אבל עוד כמה ימים וזה עובר.

ובכל זאת איך אחרי הלידה תוכלי להיראות במיטבך עם כוחות ואנרגיה מחודשת? איפור לברית בתל אביב זה הפתרון.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

איפור לברית

פיגמנטציה בעור הפנים

במהלך ההיריון חווית לא מעט עליות ומורדות גם בחום הפיזי וגם הנפשי, דבר שמשפיע רבות על עור הפנים כתוצאה מכך נוצרים לא מעט כתמים על עור הפנים עקב שינויים הורמנלים אלו, אבל את רוצה להיראות זוהרת ובלי פיגמנטים על הפנים ביום המיוחד הזה , לכן חשוב מאוד לבחור מאפרת מקצועית ומנוסה במיוחד בטשטוש פיגמנטים מסוג זה על מנת שתוכלי לצאת לאירוע מחויכת ומאושרת.

מאפרת מקצועית לברית תדע בדיוק איך להניח את המייק אפ ולטשטש לכמה שעות את שאריות “ההיריון” על פנייך.

לפני שאת מזמינה מאפרת בדקי איתה ובררי כי היא יודעת מה המשמעות של איפור לברית בתל אביב ותצייני כי מדובר בעור עם פיגמנטים או כתמים כאלו ואחרים שיש לטשטש, חשוב שיהיה לה ניסיון בתחום כדי שהתוצאה תהיה חלקה וללא תקלות מיותרות בדרך.

המצב הטבעי שלך

איפור לברית בתל אביב שונה מאיפור רגיל משום שפה את צריכה להיראות טבעית על אף כל התופעות הנילוות מאז הלידה, איפור מסוג יש לתת דגש על הזנת העור טרם עבודת האיפור במהלך ההיריון יש תופעות שונות המשפיעות על עור הפנים וברוב הפעמים הוא מאבד מהזוהר שלו ויבש מאוד לכן כדי להחיות אותו ולהביא אותו למצב הטבעי שלך שהיה קודם לכן חשוב מאוד לשקם אותו ולתת לו “חמצן” המתורגם לקרם לחות מזין ואפילו מסכות פנים בהתאמה, רק חשוב לומר לפני כל טיפול שכזה בדקי היטב מה המרכיבים של כל קרם או מסכה והם הם מתאימים לעורך וזאת בעזרת מאפרת מקצועית המתמחה בתחום או קוסמטיקאית.

איפור לברית בתל אביב

איפור לברית לא נגמר בהנחת הגלוס אלא גם עיצוב גבות נכון יכול להשפיע על המראה הטבעי שלך, ולכן מומלץ לסדר גבות ולנקות אותם לפני האיפור , כך המראה הטבעי יודגש יותר ועור הפנים יקבל את היופי הטבעי שלו.

ביום של האירוע מומלץ לנוח כמה שניתן, אפילו לעשות עיסוי מפנק להרגעת הגוף וגם עור הפנים, שתייה מרובה של מים יכולה להועיל גם לך וגם לעור הפנים- ואם את מניקה מאוד חשוב לשתות כמה שיותר לייצור חלב.

סגירת תפריט
חייגי אלינו