איפור כלות בתל אביב

אם חשבת שלבחור בעל זוהי משימה לא קלה, אז יש לפנייך מורכבת נוספת והיא לבחור את איפור הכלות ביום חתונתך- על פני נשמע “בסך הכל” מה שצריך לעשות זה להזמין מאפרת כלות והיא כבר תעשה את העבודה, אז נכון שגם זו משימה לבחור את המאפרת הנכונה אבל סגנון האיפור והתאמתו לאופי שלך זוהי גם משימה שצריך לבצע בשלמותה.

מה כל כך מיוחד באיפור כלות?

כל תקופה היא שונה וכן גם סגנונות האיפור והצבעים הטרנדיים, זכרי בשנות ה 70 כל צילומי החתונה היו לרוב בשחור לבן והאיפור היה בהתאם, כיום לא רק שיש צבע בתמונות אלא גם יש אלבומים וקטלוגים דיגיטליים שמאפשרים לך להיראות דוגמנית במגזין נחשב. כך גם האיפור.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

מאפרת כלות מקצועית תדע יחד איתה לבחור איפור כלות בתל אביב שיתאים למבנה הפנים שלך, לצבע ולסגנון

איפור כלה מקצועי הוא כזה שיחמיא לך, יידע איך להבליט את היתרונות בפנייך ולטשטש את מה שפחות תרצי להיראות

איפור כלות בתל אביב מספק מענה מיידי עבורך וברגע שיש משהו שלא נראה לך, או שהיית מעדיפה שייראה אחרת , מאפרת הכלות מיד תשנה והאיפור יישב על פנייך בצורה טבעית.

הערב הגדול עוד מעט מגיע ואת נרגשת, במהלך הערב תרקדי, תשמחי תקבלי חיבוקים ונשיקות מהאורחים שבאו לשמח אותך ביום המיוחד.

בדיוק בשל כך צריך לבחור במוצרי איפור עמידים לאורך זמן, זה מתחיל במייק אפ שיכסה את כל הפיגמנטים גם אם הם אינם בולטים ממש לעין זכרי את התמונות שאת מצטלמת הכל רואים

הצלליות חשוב מאוד שלא ימרחו – בדקי באילו צלליות משתמשת המאפרת עדיף מחברות ומותגים מוכרים ואיכותיים – כפי שכבר הוזכר עמידות היא חובה.

בסופו של דבר את צריכה להרגיש נוח וטבעי עם האיפור שעל פנייך- וודאי זאת כי איפור כלות בתל אביב תואם את מה שרצית וכן מאפרת הכלות קלעה בדיוק לטעם שלך. אל תשאירי את כל הקצוות האלו לסוף וההמלצה היא לערוך איפור ניסיון על מנת לאמת את כל הדברים הללו.

צילומים בחוץ?- איפור בהתאמה

רוב הכלות מצטלמות ביום החתונה צילומי חוץ, אם את מתכננת להצטלם בחוץ כדאי שמאפרת הכלות תתלווה אלייך משום שיש שלבים בהם צטרכי תיקוני איפור קטנים ועדיף שהיא תהיה בקרבת מקום כדי שהצילומים ייצאו יותר ממושלמים.

סגירת תפריט
חייגי אלינו