איפור לאירועים בתל אביב

ההשקעה במראה לקראת אירועים שונים היא טבעית והנטייה העיקרית היא להשקיע באיפור, תסרוקת, ולבוש מתאימים, כל אלה מאגדים בתוכם לוק מושלם.

איפור לאירועים בתל אביב בעזרת מאפרים מקצועיים משדרג את המראה וזו אופציה נהדרת להרגיש לערב אחד מיוחדת עם מראה מעודכן חדשני וזוהר.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

טיפים לאיפור לאירועים:

להתאפר בסטייל

נשים רבות יודעות להתאפר ללא סיוע של מאפרים מקצועיים כל עוד מדובר באיפור פשוט ומינימאלי שאינו מצריך דיוק יתר האיפור ייצא נהדר, אך כאשר מדובר על ערב חשוב ואירוע מיוחד איפור לאירועים בתל אביב באופן מקצועי הוא הכרחי ומומלץ בכל זאת להיעזר במאפרים מקצועיים שיעניקו לפנים שלך איפור איכותי, וטכניקות איפור שונות יכולות בהחלט לשפר את המראה. מאפרים מקצועיים יודעים כיצד להבליט את הנקודות הנכונות בפנים ולהסתיר מה שצריך, בנוסף הם משתמשים במוצרים איכותיים ועמידים והאיפור נשאר לאורך זמן.

איפור לאירועים בתל אביב

3 טיפים חשובים לפני שמתאפרים

התוצר הסופי שזה האיפור המונח על הפנים זה מה שחשוב אבל לפני שמפדרים את הפנים בפודרה ובוחרים את הצללית הדומיננטית יש 3 טיפים שכדאי לדעת טרם איפור לאירועים בתל אביב.

  1. שתיית מים- זה אולי נשמע ברור מאליו אבל העור הוא כמו ספוג שזקוק למים , ברגע שאין לו מספיק הוא פשוט מתייבש וכתוצאה מכך העור נראה יבש נפול ועייף, וכאשר מאפרים עור כזה תוצאת האיפור לא במיטבה והאיפור נראה מלאכותי מידי, לכן שתייה מרובה של מים יכולה בהחלט להקל על גמישות העור – וחוץ מזה מים זה תמיד בריא גם לעור וגם לגוף.
  2. פצעונים בפנים- במידה ועל עור הפנים יש פצעונים חשוב לטפל בו לפני שמאפרים אותו, כך למשל אם את יודעת שיש לך אירוע בעוד שבועיים שלושה השתדלי מהיום לטפל בעור על מנת שהוא יהיה חלק ללא פצעים, יחד עם זאת מומלץ להימנע מאכילת מאכלים שומנים משום שזה יכול להגביר את כמות הפצעים על הפנים.
  3. מוצרי קוסמטיקה מותאמים לעורך- את יודעת באילו מוצרי איפור את משתמשת ומה הכי מתאים לך, לכן אם יש לך אירוע חשוב זה לא הזמן לנסות מוצרי קוסמטיקה חדשים שעדיין לא ניסית גם אם ממש ממליצים לך והמוכרת מאוד נחמדה, את רוצה לרכוש? מצוין השתדלי שזה יהיה לאחר האירוע כך יהיה לך זמן להתרגל למוצר.

הפנים שלך הם המראה ולכן חשוב מאוד שתאהבי את האיפור ושתרגישי איתו בנוח , זה נכון רק את יודעת מה מסתתר מאחורי האיפור אבל אין כמו תשתית טובה לביסוס האיפור לאירועים.

סגירת תפריט
חייגי אלינו