איפור לבת מצווה בתל אביב

 

הבת שלך היום הופכת מילדה לנערה ואין אירוע מרגש מזה, וזו בדיוק סיבה מספיק טובה לבחור לה איפור לבת מצווה בתל אביב אבל איך מאפרים נערה? איזה איפור יתאים לה? מה מומלץ? והאם ללכת על טרנדים או פשוט ללכת עם הלב וההרגשה?

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

איפור לבת מצווה

איפור שמתאים לנערה החוגגת בת מצווה

עדיין לא אישה אבל גם לא ילדה ובכל זאת איפור לבת מצווה בתל אביב דורש מחשבה רבה.

גם אם נעזרים בשירותיה של מאפרת מקצועית חשוב להדגיש לה כי מדובר בנערת בת מצווה וכי כמויות האיפור צריכות להיות בהתאם.

כך למשל מייק אפ עדין עדיף נוזלי שלא ייראה קמחי מידי על הפנים או יבגר אותה, אותו הדבר לגבי הסומק צבע עדין ולא בולט , ואם בכל זאת הנערה רוצה סומק לקחת גוון טיפה יותר כהה אבל בכמות מזערית ולהניח על עצמות הלחיים שייראה הכי טבעי.

עוד לא דיברנו על שפתון אז גם פה חשוב להדגיש כי עדיין מדובר בתלמידת בית הספר וכי הדגשת תווי הפנים היא הבסיס לאיפור , שפתון בצעים טבעיים בהחלט יעשה את העבודה ויגרום לנערה הנרגשת לחגוג בביטחון מלא את בת המצווה שלה.

איפור העיניים גם כן בא לידי ביטוי והדגשה נכונה יכולה להבליט בצורה נהדרת את עיניה של הנערה , אין צורך בצלליות כהות מידי, צבעים בהירים מבליטים באופן מדויק את אזור העיניים.

נסיכה ליום אחד עם איפור תואם

עוד משלב הגן הבנות חולמות להיות נסיכות , והנה בחגיגת בת המצווה יש הזדמנות כזו.

אחרי שלב בחירת השלמה המושלמת הגיעה שלב האיפור וסידור השיער, “חבילת היופי” הזו תמיד באה ביחד, איפור לבת מצווה בתל אביב צריך להתאים לשמלה וכן גם לתסרוקת.

ומה לגבי טרנדים? ובכן יש המון אפשר לקחת אלמנט אחד ולשלב אותו באיפור, אבל לפני שהולכים לפי הטרנדים החמים ביותר בשוק וודאי מה באמת מתאים לבת שלך את מכירה אותה הכי טוב וגם היא בעצמה יודעת כבר מה נכון לה, ביום מיוחד כזה היא צריכה להרגיש נסיכה אמתית גם אם הטרנדים החדשים לא בדיוק מתאימים לה.

כעת היא מתחילה את דרכה לעולם הנשיות , יחד עם האיפור והתסרוקת והשמלה היא תראה ללא ספק חצי נערה חצי אישה ולכן יש להתאים את הסגנון והסטייל בדיוק לתפר הזה שבין נשיות לבין נערה.

בכל שלב תדברי איתה , תשאלי אותה מה היא מעדיפה, שיתוף הוא חלק בלתי נפרד בכל הארגון לקראת יום חשוב ומרגש כזה.

סגירת תפריט
חייגי אלינו