מאפרת פנים בתל אביב

הפנים הם המראה שלך, הכל רואים עליהם רגשות, חששות, אהבה, שמחה, והרשימה עוד ארוכה.

ומה קורה כאשר מגיע אירוע משמעותי שבו חשוב לך להיראות זוהרת וקורנת אבל מה לעשות ההתרגשות בשיאה ולא ניתן להסתיר זאת ולפתע הפנים מקבלות תחושה אחרת ?

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

יש פתרון והוא לפנות אל מאפרת פנים בתל אביב שיודעת כיצד להחיות את העור, להחזיר לו את הברק ולך את החיוך על הפנים.

איך היא עושה זאת? – ראשית היא בודקת מה סגנון האיפור שלך האם מדובר באיפור עדין, עוצמתי יותר, מעושן וכן הלאה.

לאחר מכן מגיע שלב בחירת הצבעים בהתאמה לסגנון האיפור, מאפרת פנים בתל אביב משלבת טכניקות איפור ויודעת בדיוק מה להדגיש יותר ומה להסתיר על מנת שהאיפור יהיה וירגיש נעים על הפנים וכן גם יתאים לאופי שלך.

מאפרת פנים

מאפרת פנים- לפני ואחרי למה זה חשוב?

קל מאוד לדעת בתחום האיפור האם זה מתאים לך או לא איך? ברגע שאת מסתכלת על מישהי איך נראית לפני האיפור ואחרי האיפור את יכולה לדעת בוודאות האם אותה מאפרת פנים בתל אביב מתאימה לך- האפקט הוא מיידי.

לבחור מאפרת פנים זוהי משימה שצריך להיערך אליה, במידה ויש המלצות אין זה הכרחי שאת תתחברי אליה ולכן בדקי היטב מי היא מאפרת פנים בתל אביב .

עבודת האיפור אינה מתחילה ונגמרת במברשת,צללית וסומק אלא זה הרבה מעבר לכך, המאפרת צריכה להכיר אותך לפני ולכן יש מאפרות שמגיעות לאיפור נסיון על מנת לבדוק מה הסגנון ולמה את מחברת , אח”כ הרבה יותר קל לאפר לפני האירוע עצמו.

איפור פנים יש בו אחריות רבה ומדוע? – עור יבש, עור מעורב, עור שמן מאוד חשוב להבין כיצד לאפר כל סוג עור. עור יבש דורש קרם לחות מתאים לפני תחילת הנחת המייקאפ. עור שמן לא מומלץ להשתמש עם מוצרי איפור מבריקים כדי לא להדגיש יותר מידי את הברק ואז העור יראה מזיע.

חשוב מאוד לשים לב לפרטים האלו ולכן מאפרת פנים בתל אביב צריכה להיות ערה ומודעת ולהכיר היטב את כל סוגי העור על מנת לתת מענה הולם ונכון לעור הפנים.

סגירת תפריט
חייגי אלינו