מאפרת ערב בתל אביב

אירועים לרוב מתקיימים בערב, בין אם את כלת השמחה או אורחת בערב האירוע, איפור מקצועי תמיד ייתן את הטון הנכון וימקסם את הניראות שלך בקרב האורחים ומשתתפי האירוע.

מאפרת ערב

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

איפור ערב מקצועי הוא כזה שיחזיק מעמד כמה שעות ובדיוק בנקודה הזו מאפרת ערב בתל אביב תוכל לעזור לך ולספק לך את התוצאה המתאימה עבורך.

יש המון סוגי איפור ערב , איפור מעושן המדגיש את העיניים, או שפתון בצבע בולט, אבל השאלה המרכזית היא למה את מתחברת? מה ייתן לך את התחושה הנינוחה ביותר שאיתה תלכי לאירוע ותרגישי שאותה מאפרת ערב בתל אביב קלעה בדיוק למה שאהבת ואיפרה אותך בצבעים הנכונים והמחמיאים לך וגם שהאיפור נשאר לאורך זמן.

איפור ערב המשלב טכניקות

איפור ערב נכון הוא כזה שיכול לשלב בין הצבעים הנכונים לטכניקות מריחת האיפור וזה באמת משנה? תארי לך שבחרת מייק אפ יורקרתי ואיכותי שמתאים לצבע שלך אבל מריחת המייק אפ לא נעשתה בקפידה ועל הפנים נראים כתמים קטנים, למרות שמדובר במייר אפ מצוין הטכניקה היא לאפחות חשובה מבחירת מוצר האיפור , מאפרת ערב בתל אביב תדע להשתמש בספוגיות / מברשת המתאימה למריחת המייק אפ .

אבל זה לא נגמר רק בשכבת הכיסוי אלא גם בצלליות,הנחת הצללית משנה את צורת העין אם זה בזווית העין היא תיצור תחושה של צללית מעושנת, או פס כהה לאורך הריסים והדגשתו , לכל טכניקה יש את “התרגום ” ולכן לפני כל פעולת האיפור מומלץ לסכם מראש מה את אוהבת ולפי כך מאפרת ערב בתל אביב תדגיש את הטכניקות בהתאם לבקשה.

איפור יום ואיפור ערב – זה באמת משנה?

יש לך פגישה חשובה בבוקר ואת חייבת להתארגן במהירות ולהגיע אליה בזמן אבל רגע! את רוצה להיראות במיטבך ובכל זאת הזמן דוחק, איפור יום יכול להיות מושלם לסיטואציה הזו קצת מייק אפ , פודרה עפרון שחור , סומק ושפתון יעשו את העבודה- את יודעת לעשות זאת בעצמך ולא זקוקה למאפרת מקצועית.

לעומת איפור ערב , פה נדרשת עבודת איפור שלוקחת טיפה יותר זמן, את צריכה להתאים את האיפור לשמלת הערב שלך, עמידות מוצרי האיפור הם יותר משמעותיים באיפור ערב משום שמדובר במספר שעות ,אל תשכחי יש גם צילומים באירוע ואת רוצה להיראות היטב בתמונה ואולי גם בצילומי המגנטים המחולקים לאורחים

סגירת תפריט
חייגי אלינו