לקראת הקיץ: טיפים לאיפור בימים חמים וארוכים

לקראת הקיץ: טיפים לאיפור בימים חמים וארוכים

הקיץ כבר כאן והחום והלחות מורגשים לאורך כל היום.

ריכזנו כמה טיפים שיקלו עליכן בנושא אופן האיפור בימים חמים אלו כדי ליהנות מהאיפור אך לא לסבול מטפטופים של זיעה מהולים בשאריות איפור מסוגים שונים ובגוונים רבים.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

הנחיות איפור כלליות לקיץ:

המגמה בקיץ היא להתאפר מעט ובקלילות, להשתמש בצלליות עדינות שמחזיקות ברוב המקרים למשך כל היום.

חשוב לרכוש מוצרי איפור איכותיים ובטיב מעולה העמידים לאורך זמן. אם אתן באירוע חשוב, קחו אתכן תיק איפור קטן וכך תוכלנה לחדש את האיפור לאחר כמה שעות חמות.

ההנחיה לאורך כל הדרך היא לייצור קיבוע מסוים של חומר בסיסי ורק מעליו למרוח כל חומר אחר. שילוב זה יעזור לכן לקבע את האיפור למקומו ולעבור את הקיץ יפות כתמיד.

מייק אפ:

עדיף למרוח מייק אפ נוזלי בתנועות סיבוביות כך שלא תהיה הכבדה על העור .

בקיץ מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי הכולל בסוף התהליך גם פעולת ייבוש בכמות מינימלית ההופך אותו לגוון מאט ולבצע מריחה אחידה כדי ליצור כיסוי טבעי.

קרם לחות:

עדיף להשתמש בקרם לחות לסוג העור שלכן, על בסיס מים שתפקידו לספוח את הלחות. בתום מריחת הקרם על הפנים, ממתינים כמה דקות כדי שתתבצע פעולת הספיגה כראוי וכך האיפור שימרח בשלב השני, יישאר לפרק זמן ארוך יותר.

לפני השימוש בקרם לחות, מומלץ לקרר את הפנים עם קוביות קרח. פעולת קירור העור יוצרת כיווצים של כלי הדם ומונעת הזעה מוגברת.

פודרה:

מכיוון שהעור מזיע, עדיף לשים אבקת פודרה אבקתית או דחוסה בדרגת הגריסה הדקה ביותר. זאת כדי למנוע תופעת גבשושיות עקב החום הכבד.

טפיחות קלות באמצעות כרית פודרה העשויה מקטיפה יוצרת ספיחה מושלמת של כל השומנים .

עפרונות איפור או אייליינר:

הפעולה הנכונה היא יצירת פס אייליינר בגוון מאט בעל גימור Waterproof או לחילופין איפור באמצעות עפרון שמנוני בחלק התחתון של העפעף ומעליו צללית מתאימה.

סמקים וצלליות:

עדיף להשתמש בקיץ בצללים שמרקמם הוא בסיס מים אך לא Waterproof ולא צלליות בתוספת נצנצים שרק יכבידו בימי הקיץ.

הסומק רצוי שיהיה בעל מרקם קרמי למריחת הבסיס ומעליו הסומק בגוון הנבחר. כך יישמר הגוון לאורך זמן ללא צורך בחידוש באופן תדיר.

אודם:

רצוי להשתמש בליפסטיק נוזלי בעל אפקט מאט או אודם על בסיס מים, להוסיף מעט מים על קצה האודם ולאחר מכן לבצע מריחה אחידה שתמנע הזעה בכל אזור הפה. בכל מקרה בקיץ עדיף לא להשתמש בשפתונים שומניים שגם מעודדים הזעה וגם ההזעה תיראה בכל מקום על פני האישה.

ברונזר:

שימוש בחומר אבקתי זה על פני כל אזור הפנים, מכין את הנשים לקיץ, הן תיראנה שזופות ורעננות.

מסקרה:

בקיץ השימוש הוא רק במסקרה שיוצרה על בסיס מים כדי שלא תהיה גלישה של חומרים לפנים עקב ההזעה.

פריימר:

הפריימר הוא בעל חשיבות עצומה, במיוחד בקיץ. בזכות פעולת הפריימר אפשר לראות לאורך זמן את צבעה של הצללית והיא לא מתערבבת או נעלמת.

יועצות היופי תשמחנה להמליץ לכן על תכשירים המותאמים במיוחד לאקלים הים תיכוני של ישראל לקראת הקיץ: טיפים לאיפור בימים חמים וארוכים. כל אחד מתכשירים מיוצר ברמת איכות גבוהה ביותר ומשלב שמירה על העור עם פעולות איפור מינוריות המתאימות לקיץ הישראלי. במיוחד אם אתן נמצאות שעות רבות בשמש, יש להקפיד ולהתאפר על פי ההוראות כדי שיהיה לכן קיץ נעים וללא תקלות מיותרות עם האיפור שגם הוא מושפע באופן טבעי מהחום הכבד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
חייגי אלינו