מאפרת מומלצת בתל אביב

בשעה טובה ובמזל טוב החתונה מתקרבת ואת מתרגשת, זה טבעי וידוע וכל מה שאת צריכה זה לעבור בשלום את האירוע. אבל לפני זה יש עוד כמה פרטים קטנים וקצת משמעותיים שצריך לסכם.

אחד מהם זה לבחור מאפרת מומלצת בתל אביב שתדע כיצד להוציא ממך את היופי הטבעי לכל אורך היום והערב המרגש.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

מאפרת מומלצת

דגשים שכדאי שתדעי

לפני מריחת קרם הלחות בטרם התחלת עבודת האיפור, כדאי לדעת כמה דברים כדי שהיום החשוב והמרגש הזה יסתיים עם חיוך על השפתיים ועדיף עם צבע עליהן:.

 

  1. תיאום ציפיות- זה נכון לכל מקצוע ובעיקר למקצועות האיפור, כדי שהאיפור ייצא מוצלח לפי טעמך האישי עדיף לתאם ציפיות עם מאפרת מומלצת בתל אביב ומה פירוש? האם את רוצה איפור טבעי? או איפור שמכסה רק “הנקודות הבעייתיות”, מה תרצי להבליט באיפור – את תראי ברגע שתדעי מה הצפיות שלך מאותה מאפרת מומלצת בתל אביב סף האכזבה יהיה נמוך ואף שואף לאפס.
  2. החלטת להבליט את עינייך באיפור מתאים? מצוין המנעי משימוש בשפתון בוהק או בצבע בולט מידי, שימוש בהבלטת אלמנט אחד בפנים בהחלט יעשה את העבודה נאמנה ויהפוך את האיפור ואותך למישהי שלא יוכלו להתעלם.

 

  1. האיפור לא יהיה מושלם אם הוא לא יותאם לבגד שאותו תלבשי, אז נכון אם מדובר בחתונה לרוב הבגד יהיה שמלה לבנה, אבל חשוב גם הסגנון הרי שמלה כפרית ואיפור בומבסטי לא יתאים ולא יסתדר ולכן תראי למאפרת מומלצת בתל אביב מהו סגנון הבגד על מנת שתוכל להתאים לך את האיפור.

שיחה מקדימה עם המאפרת

קיבלת המלצה על מאפרת מקצועית- כעת מה שנותר זה לתאם איתה מועד בו היא תאפר אותך, אבל לפני שאת פותחת את היומן תרימי אליה טלפון בדקי מי היא, תשמעי בטלפון אם היא מתאימה לך הן מבחינת סגנון האיפור, מה היא ממליצה, האם היא נותנת מספר טיפים במהלך השיחה בדקי את המקצועיות שלה, האם היא מגיעה עד הבית או שאת צריכה להגיע אליה או לסלון הכלות בו היא עובדת? – כך תדעי בוודאות האם אותה מאפרת אכן היא הכתובת עבורך והאם מצאת את המאפרת המושלמת לערב בלתי נשכח?

מומלץ לבדוק 2-3 מאפרות כדי לא להיסחף בים של צלליות ולקבל החלטה שקולה ונכונה

סגירת תפריט
חייגי אלינו