איפור ערב מקצועי בתל אביב

בין אם את כלה, או אמא של כלה, או במקרה יש לך אירוע שאת רוצה להיראות בו טוב ולהרגיש מצוין איפור ערב מקצועי בתל אביב יכול בהחלט לספק לך את התשובה ובכל זאת איך עושים את זה נכון? מה הדגשים החשובים באיפור ערב מקצועי?

איפור ערב מקצועי

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

סודות האיפור המקצועי שכדאי לך לדעת

לפני הנחת המייק אפ מורחים קרם לחות שמתאים לעור הפנים וזה פרט חשוב מאוד שיהיה מתאים לעורך משום שלכל סוג עור יש את קרם הלחות שיעניק לו את המראה הנכון והנחת המייק אפ תהיה יציבה ולא תזלוג החוצה.

למה קרם לחות? משום שהנחת קרם לחות מאפשרת גמישות טובה יותר לעור הפנים ובכך איפור ערב מקצועי בתל אביב הרבה יותר יציב על הפנים ובמיוחד באזור העיניים.

שלב המייק אפ- כדאי לתת לפנים מראה מפוסל ולהבליט את עצמות הלחיים מומלץ להשתמש ב3 סוגי מייק אפ שונים בגוונים , שאחד מהם יהיה כהה יותר באיזור עצמות הלחיים והמייק אפ הבהיר יותר יהיה באזור העיניים, כך הפנים נראות מפוסלות עם הצללה נכונה במקומות הנכונים.

כדי להדגיש את תווי הפנים מומלץ להשתמש בעפרון תוחם , כך גם עבודת האיפור הרבה יותר מדויקת והאיפור יושב היטב על הפנים.

ישנו דבר אחד שהוא חשוב מאוד באיפור וזה לטשטש – בכל שלב הנחת הצללית, המייק אפ , הסומק לא לשכוח לטשטש על מנת לתת לצבע להתערבב עם הגוון הטבעי של עור פנייך.

איפור שמספר סיפור

בשורה תחתונה כאשר מסתכלים על האיפור המוגמר בעצם יש סיפור מאחוריו ולמה הכוונה? לפי הסגנון, הצבעים צורת האיפור מעושן, עדין, בחירת קשת הצבעים ועוד.

ואיזה סיפור תרצי לספר? חשבי היטב לפני שאת מתאפרת מה תרצי לספר איזה סגנון איפור תרצי להציג? לכל צבע ומשיכת המברשת יש אפקט משלו, ובכל זאת איך אפשר לבחור מבין שלל איפור ערב מקצועי בתל אביב?- פשוט תלכי עם מה שאת מרגישה באותו רגע זה יהיה הכי נכון והכי טבעי עבורך.

כל אחד שיביט בך יבחין כי מדובר בלא “סתם” פנים יפות אלא על מראה שיש יצירה מאחוריו, גם אם האיפור הוא מינימליסטי אין זה משנה , את השוני יראו באופן מובהק ואת תראי זוהרת .

לצורך כך מומלץ להיעזר במאפרים מקצועיים שידעו בדיוק כיצד להוציא ממך את הצבע הטבעי אך בו זמנית גם לא ישכחו את הזוהר וייתנו את המראה הנכון לערב בלתי נשכח וחשוב עבורך.

סגירת תפריט
חייגי אלינו