איפור כלות מקצועי בתל אביב

החלק הכי קשה ביום החתונה זה לבחור את האיפור המתאים למה זה כל כך קשה? כי הכל מתחיל מהבסיס , קודם כל יש לבחור קרם לחות שיתאים לעור הפנים , לספוג אותו היטב בעור הפנים, לאחר מכן לבחור את גוון המייק אפ שזו משימה לא פשוטה בפני עצמה ואז מגיע שלב הנחת הפודרה אבל זה לא בזבנג וגמרנו יש לזה שיטות , ועוד לא הגענו לבחירת גוון הצלליות, הסומק, עם איילנר או נטול, איזה שפתון? עם תוחם או בלי?

זוהי עבודת איפור כלות מקצועי בתל אביב – אם חשבת שבזה מסתיימת העבודה אז זהו שלא, יש את נושא שביעות הרצון – ומה אם פתאום האיפור נראה פחות מחמיא לך? או שאולי לפני שהמאפרת הגיעה ראית באיזה עיתון או תכנית טלוויזיה צבע שממש אבל ממש קסם לך ואת חושקת בו- בדיוק בנקודה הזו התפקיד של המאפרת נכנס לפעולה.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

איפור כלות מקצועי

התאמת הצבע  בין הפנים לצוואר

איפור כלות מקצועי בתל אביב מיועד רק לאזור הפנים- ובכן זה לא נכון משום שרוב הכלות בוחרות שמלה עם פתחים שונים יכולים להיות גדולים יותר או פחות באזור הצוואר ולכן גם את האזור הזה יש לאפר במייק אפ ופודרה , אבל פה עבודת האיפור המקצועי נמדדת בזכוכית מגדלת משום שלא פעם יש הבדל מהותי בין צבע הפנים לאזור הצוואר ומדוע? הצוואר חשוף יותר לשמש משמע שהוא מעט יותר כהה ולכן שימוש במייק אפ בהיר למשל כמו באזור הפנים לא יהיה מתאים וזה יראה מלאכותי מידי לכן חשוב לבחור איפור כלות מקצועי בתל אביב בגוון תואם לצבע עור הצוואר וכן לצבע הפנים.

לך זה ייקח יותר

יכול להיות שאת מומחית באיפור ובכל זאת כמה שתהיי מוכשרת ואין ספק שאת כזו הזמן לא עומד וצריך להספיק וביום המרגש הזה הידיים יכולות לרעוד והאיפור לא ייצא יציב ועמיד כפי שרצית, במצב כזה עדיף להזמין מאפרת מקצועית – קודם כל מגיע לך להתפנק אל תדאגי יהיה לך עוד המון זמן להתרוצץ בחתונה וגם לאחריה.

איפור כלות מקצועי בתל אביב בעזרת מאפרת מומחית ייקח חצי מהזמן שאת תעשי זאת ושוב ללא ספק את מוכשרת אבל הלחץ. תני לה לעבוד בשבילך , לתת לך הרגשה שאת הנסיכה של היום הזה ולחוש את האיפור על פנייך ובסוף התהליך לראות את עצמך במראה מחויכת ומאופרת ביוק לפי הטעם שלך

סגירת תפריט
חייגי אלינו