איפור קבוע לגבות בתל אביב

מראה הגבות יכול לשנות את מבנה הפנים ולפני שאת מורטת כמה שערות או מעצבת את הגבות באופן פרטי, כדאי לך לשמוע על איפור קבוע לגבות בתל אביב – כדי שהצורה תחמיא למבנה הפנים שלך.

כך, במקום להתעסק בכל פעם מחדש עם נושא עיצוב וסידור הגבות תוכלי פעם אחת ולתמיד לבצע איפור קבוע בגבות וכבר רכשת את השקט הנפשי שלך בתחום זה.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

איפור קבוע לגבות: האם זה כואב?

מהו בעצם איפור קבוע לגבות בתל אביב – מדובר על תהליך שבו מחדירים פיגמנט אל תוך העור צמוד לגבה בעזרת מכשיר מיוחד. עד לפני כמה שנים תהליך זה התבצע ע”י קעקוע של ממש ולא פעם נשים היו מדווחות על אי נעימות וטיפול כואב, אבל כיום הטכנולוגיה השתכללה ויש פתרונות טכנולוגיים ומכשירים עדינים יותר שעושים את העבודה הרבה יותר נעימה והתוצאות הרבה יותר טובות.

אחת השיטות המובילות בתחום איפור קבוע לגבות היא שיטת השערה מדובר על טכניקה על בסיס מים ולא על בסיס מתכת משום שאם מדובר על מתכת לפעמים השערה משנה את הצבע שלה והגבה נראית מלאכותית ובשיטת השערה למשל השערה “נצבעת” בגוון המקורי שלה והתוצאה הסופית היא שהגבה המעוצבת נראית טבעית לחלוטין.

בשיטה זו ואחרות חשוב מאוד ללכת אל מישהו מקצועי שיודע כיצד לבצע את ההליך הקוסמטי הזה , ולכן בדקי מי מבצע את האיפור הקבוע.

איפור גבות קבוע בתל אביב

מי צריך איפור קבוע לגבות?

כל מי שרוצה לעצב את הגבות שלה בצורה טבעית מבלי להתאמץ יותר מידי, מי שרוצה טיפול נקודתי למשל מישהי שיש לה מעט “קרחות” בגבה ורוצה השלמה של שיער ניתן לעשות זאת ע”י איפור קבוע לגבות בתל אביב.

נשים שיש להן צלקות באזור הגבות ורוצות להסתיר מעט ושהגבה תראה טבעית וכדומה.

בדר”כ איפור קבוע לגבות מחזיק קרוב לשנה אבל יכול להיות שיהיו תיקונים במשך הזמן, לכן כאשר את קובעת תור לאיפור קבוע לגבות בתל אביב בדקי אם יש את האופציה גם לתיקונים עתידיים, האם יש המלצות ובאיזו שיטה הם עובדים.

מדובר על יתרון משמעותי ופתרון מצוין למי שסובלת מדלילות בשערה, או שהגבות שלה אינן מסודרות כפי שהיא אוהבת , אך לא רק. זה גם מתאים למי שלא רוצה להשקיע זמן רב על עיצוב גבות ורוצה לקום בבוקר כמו שהיא ורק להתאפר מבלי לסדר את הגבות- זוהי שיטה מצוינת לחיסכון בזמן וגם כסף – לא צריך ללכת כל כמה שבועות לקוסמטיקאית ולמרוט את השערות מהגבות.

סגירת תפריט
חייגי אלינו