איפור ערב בתל אביב

איפור ערב הוא כבר מזמן לא נחשב לאיפור שכבות על שכבות- כלומר אם בעבר היו רגילים להניח עוד שכבת איפור על האיפור הקיים כדי להשאיר אותו לאורך זמן, הרי שהיום טכניקות איפור ערב בתל אביב שונות ואפילו בהרבה.

מספיק לדעת את כמות המייק אפ שילוב של צבעי המיייק אפ והדגשת תווי הפנים בצורה נכונה, כבר מראה הפנים נראה אחר והדגש הוא על טבעי . באיפור החשיבות של תחושת “יצאתי בלי להתאמץ ” היא מאוד חשובה אבל לצורך כך מאפרים מקצועיים לומדים חודשים ושנים רבות על מנת להגיע לתוצאה הנכונה.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

איפור ערב

טיפים לאיפור ערב נכון ומוצלח

במידה ויש לך מאפרת מקצועית צמודה או שאת מאפרת את עצמך כדאי להיות מודעת לטיפים של איפור שיוכלו לסייע לך בפעמים הבאות:

להתאים איפור ערב בתל אביב לעונה בה מתקיים האירוע- בימי הקיץ מומלץ להגיע לאירוע מאופרת בצבעים בהירים וכך גם צבעי האיפור יהיו בהתאם. לעומת החורף- הגוונים יהיו קצת יותר כהים ודרמטיים .

מה אופי האירוע?- אם מדובר באירוע כמו חתונה כמובן שכדאי להשקיע יותר מבחינת האיפור, אבל אם מדובר בטקס סיום קורס קצינים וקבלת תעודות איפור ערב מינימאלי ותואם בהחלט יספיק .

כמה זמן יש לך להתכונן לאירוע מראש? אם מדובר על טווח זמן קצר כדאי לקחת זאת בחשבון ולבדוק אופציות איפור ערב בתל אביב מהירות אבל מקצועיות, ואם יש לך את הזמן ואת יכולה לבחור סגנונות איפור שונים עשי זאת , רק וודאי שאת עומדת בקצב ולוחות הזמנים.

אירועי ערב ידועים מראש וזה יתרון משמעותי כך תוכלי לבחור לך את הבגד שאת רוצה , בצבע שמתאים לך ולבסוף גם את האיפור הנכון. התאמת הבגד לאיפור שזורה ביחד ויוצרת שילוב מנצח.

תאורה שתחמיא לך

איפור ערב הנחשב מוצלח הוא כזה שגם ייראה טוב בתאורה , בחרי לך מקום מואר אפילו צאי קצת החוצה הביטי במראה ובדקי אם את אוהבת את האיפור, האם הוא יושב עלייך נכון בתאורה.

באולמות או גני אירועים התאורה היא משתנה ולכן את צריכה לקחת בחשבון גם את זה, שהאיפור ייראה בכל מצב תאורה.

איך יודעים אם זה מתאים? תמיד ניתן להיעזר במאפרת מקצועית שתדע לספק לך את התשובות, וחוות דעת של הסובבים אותך זה תמיד עוזר

סגירת תפריט
חייגי אלינו