איפור כלות מחירים בתל אביב

עוד לפני בחירת הצללית או האיילנר, מתחיל שלב מחירי האיפור לכלות.

אם בחרת להתאפר בביתך הפרטי ואת זקוקה למאפרת מקצועית ולאחר מכן למעצב/ת שיער וכל זה בנפרד תדעי שהמחירים שונים בין אחד לאחד.

מתעניינת באיפור? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם! :-)

אפשר גם להתקשר: 072-3301475

זה יכול לנוע בין מאות שקלים ואף להגיע לאלפי שקלים במה זה תלוי? במספר משתנים.

מחיר איפור כלות

בחירת המאפר

מה שמשפיע על איפור כלות מחירים בתל אביב זה בחירת איש המקצוע שילווה אותך ביום החתונה, במידה ומדובר במאפרים נחשבים בעלי מותג בעולם האיפור המחיר יהיה בהתאם וזה עוד לפני עיצוב שיער וכפי שהוזכר המחירים יכולים לזנק עד אלפי שקלים, אך אם תעדיפי מאפרים מקצועיים עם שם פחות מוכר , או שהאיפור ייעשה בסלון כלות, איפור כלות מחירים בתל אביב יגיע למאות שקלים. הכל בהתאם לבחירה שלך.

מיקום

סביר להניח כי תזמיני את המאפר/ת ממקום מגורייך או לפחות בקרבת המקום, אבל אם החלטת או שמעת על מאפר/ת מומלץ מאזור גיאוגרפי אחר זכרי י את תצטרכי לשלם גם על זמן ההגעה, ולכן בדקי היטב מה ההעדפות שלך.

מחירי איפור כלות

רוב המאפרות לוקחות טווח של 1500-2200 ש”ח לאיפור כלה מקצועי. כמו בכל תחום – גם כן יש את הכלל ויש את היוצאים מן הכלל. אם ממש תתאמצי, תוכלי למצוא גם בפחות או יותר מכך.

איפור כלה

לא טוב היות האדם לבדו

ביום מרגש כזה את וודאי תרצי שיתלווה אלייך מישהו קרוב, לרוב מדובר בחברה טובה או אפילו בת משפחה, זה נפלא וחשוב מאוד. חשוב לזכור כי אותה מלווה תהיה איתך לכל אורך היום וגם בערב החתונה וכדאי לדאוג לה לאיפור מתאים כי בכל זאת היא מפנה יום שלם במיוחד עבורך.

יש מקומות בהם ניתן לרכוש חבילת איפור כולל איפור למלווה וזה יכול בהחלט להתשלם לך ולה.

איפור כלות מחירים משתנים בהתאם למספר המלווים ועוד פרמטרים שונים שכדאי לבדוק מראש- לא מומלץ לחכות לרגע האחרון אלא לסגור את כל הדברים האלו מבעוד מועד, כדי שתגיעי ליום הנכסף בלי דאגות רבות מידי ועם התרגשות טובה.

לסיכום

איפור כלות תלוי בכמה מדדים ויש לבדוק זאת היטב לפני שמזמינים מאפר או מאפרת, אם את מעדיפה להתאפר בבית הפרטי המחיר שונה ביחס לסלון כלות ולכן קחי זאת בחשבון.

אל תתני לטרנדים מסוימים להשפיע עלייך לכי עם הלב שלך ואם את צריכה להתייעץ מומלץ עם מישהו קרוב אליך וכזה שאת סומכת עליו במאת האחזוים שיגיד לך את האמת

סגירת תפריט
חייגי אלינו